• Ankara: (312) 481 00 16 İstanbul: (216) 234 08 28
  • bilgi@btsector.com

PERSİS RFID PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

PERSİS RFID PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

PERSİS RFID Personel Takip Sistemi;

Personel kimlik kartları veya iş üniforması içerisine uygulanan etiketlemeler ile pasif/aktif RFID ve Bluetooth BLE teknolojileri kullanılarak geliştirilen gerçek zamanlı veya bölgesel konum belirleme yapabilen sistemdir.

 Personelin çalışma alanına girişinden çıkışına kadar; kurum/kampüs/açık-kapalı alan vb bulundukları konum, zaman, rota bilgileri ve benzeri tüm bilgiler kayıt altına alınarak çeşitli seviyelerde alarm üretebilen ve kayıt tutarak geçmişe yönelik raporlama alınmasını sağlayan, PDKS sistemleri ile entegraston sağlanarak puantaj hesabına veri sağlarken nedene bağlı (hastane, dış görev vb.) durumların da ayırt edilebilmesi ve daha bir çok yetenekle donanmış bir sistemdir. 

İşletmelerin insan kaynağı, ekipman, lokasyon ve benzeri konularda planlamasını kolaylaştıran ve doğrudan karar destek sistemi olarak kullanılabilen çözümdür.

 

 

 1) İşletme verimi artar : Personel mesai süresinde iş gerekliliği olmayan ortamlarda zaman geçirmez.

2) Personel verimi artar : Personelleri doğrudan ölçen sistem sayesinde personeller daha dikkatli ve üretken olurlar.

3) Doğru Kaynak Yönetimi Sağlar : Sistem insan kaynakları ölçümü yanında ekipman ve lokasyon yönetimi ve hesaplamalarını da yaparak karar destek sağlayarak yatırımlara yön verir.

 

 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Hemen Bizi Arayın!