• Ankara: (312) 481 00 16 İstanbul: (216) 234 08 28
  • bilgi@btsector.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Btsector, dikey uzmanlığı olan RFID Çözümler ve bunun yanı sıra OT/VT (Otomatik Tanıma ve Veri Toplama) sektöründe ürün ve çözüm sağlamak amaçlı yapılanmış olup, üçüncü hizmet yılı içerisindedir.

Saha ve yönetim tecrübeli personel yapılanması ile ardında yaklaşık 25 yıllık bir bilgi teknojileri deneyimi bulunan BTSECTOR Ankara merkezli olarak hizmet vermekte olup barkod ve RFID çözümlerine yönelik önemli markaların temsilciliklerini taşımaktadır.

BTSECTOR Kuruluşundan bu yana özellikle kamu kurum ve kuruluşlarında bir çok başarılı RFID projeler gerçekleştirmiştir. Kadrosunda yazılım mühendisleri barındıran BTSECTOR %100 yerli ve milli yazılımlar üretmekte ve çözümlerinde kullanılmaktadır.

2019 senesi Kasım ayında yazılım birimini şirketleştirerek grup şirketimiz olan SOFTSECTOR Yazılım Limited Şirketi kurulmuştur. Organizasyonunu genişleterek büyüyen SOFTSECTOR sadece BTSECTOR projelerine hitap etmek dışında kanal tarafında diğer bilişim şirketlerine de yazılım desteği vermektedir.

Başlıca Çözümleri: RFID Demirbaş Takip ve Yönetim Sistemi - RFID Personel Takip ve Yönetim Sistemi - RFID Depo Yönetim Sistemi - RFID Mağaza Takip ve Yönetim Sistemi - RFID Kuyum Takip ve Yönetim Sistemi - RFID Havlu Nevresim Takip Sistemi - RFID Periyodik Bakım Yönetim Sistemi - RFID Güvenlik Yönetim Sistemi - RFID Evcil Hayvan Takip Sistemi - RFID Büyük ve Küçükbaş Hayvan Takip Sistemi olup kuruma özel yazılım geliştirme ve projelendirme hizmeti de sağlanmaktadır. Çözümlerin tamamı RFID ve Barkod/Karekod teknolojilerinin aynı anda çalıştığı hibrit sistemlerden oluşmuştur. Lütfen Çözümler sayfamızdan daha detaylı bilgi alınız.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Hemen Bizi Arayın!