• Ankara: (312) 481 00 16 İstanbul: (216) 234 08 28
  • bilgi@btsector.com

RFID YIKAMA TAKİP SİSTEMİ

RFID YIKAMA TAKİP SİSTEMİ

RFID YIKAMA TAKİP SİSTEMİ

Otel, Hastane gibi yüksek sayıda tekstil ürünü kullanan işletmelerde tedarikçi firma yıkama süreçleri takibi büyük önem taşımaktadır. Ürünlerin doğru ve hızlı bir şekilde takip edilmediği durumlarda maliyet kayıpları ve hizmette yaşanacak malzeme eksikliği nedeni ile prestij kayıplarına da yol açmaktadır.,

BTSECTOR RFID sistemlerin kullanılmaya başlandığı yıkama ve çamaşırhane takip sistemlerinde getirdiği yeni tasarımlar ile kullanıcıların daha efektif çözüm alırken yüksek doğruluktan da taviz vermemesini amaçlamaktadır. Kendi yazılım ekibi ile geliştirilen yazılım, tekrar kullanılabilen RFID etiketleri ve kendi tasarımı olan mobil tesktil sayım istasyonu ile farklılık yaratmaktadır.

RFID Yıkama Takip Sistemi önemli faydaları ise;

- Tüm ürünlerinize yeniden kullanılabilir RFID etiketler uygulanırken, marka, tip, fotoğraf ve benzeri ürünü tekil hale getirecek bilgileri veritabanına kaydeder.

- Mobil RFID İstasyonu ile çamaşır arabasını geçişi sırasında yüksek performans ile %99 un üzerinde doğruluk oranı ile okuma yapar.

- RFID okuma istasyonu mobil özelliği sayesinde rahatça taşınır ve ister kendi yerinizde isterseniz tedarikçi firmada ürün teslimi ve ürün kabulü yapabilirsiniz.

- Sistem kullanıcı adı ve parola ile veya kurum personel kartlarınız okutularak işlem yapacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede personel, tarih, ürün ve benzeri tüm bilgiler kayıt altına alınıp raporlanabilir.

- Teslim edilen ürünler marka ve tiplerine göre otomatik sayılır parti numarası ve form oluşturularak teslim edilir.

- Yıkanmış ürünler parti numarasına göre otomatik sayılır. Eksik bilgisi var ise operatörü uyarır ve kayıt altına alır. Farklı partiden karışarak gelen ürün var ise kendi parti envanteri güncellenerek kabul sırasında eksik bilgisi vermez.

Daha bir çok kazanımı olan RFID YIKAMA TAKİP SİSTEMİ ile ilgili detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Hemen Bizi Arayın!