• Ankara: (312) 481 00 16 İstanbul: (216) 234 08 28
  • bilgi@btsector.com

UTESİS RFID ÜRETİM TAKİP SİSTEMİ

UTESİS RFID ÜRETİM TAKİP SİSTEMİ

UTESİS RFID ÜRETİM TAKİP VE YÖNETİM SİSTEMİ

UTESİS işletme veya fabrikanızın verimlilik kayıplarını büyük oranda engelleyerek yatırımınızı korurken gereksinim dahilinde yatırım yapmanız için karar destek sistemi sağlayan gelişmiş bir takip ve yönetim sistemidir.

UTESİS barkod ve RFID teknolojilerinin aynı anda çalıştığı hibrit bir sistemdir. %100 yerli ve milli ve tam bir esneklik ile sunulan UTESİS her müşterinin ihtiyacına göre şekil alabilecek ve genişleyecek yapıda tasarlanmıştır. Tüm ERP ve muhasebe yazılımları ile üçüncü parti uygulamalar ile entegrasyon süreci kolaylıkla yönetilebilir yapıdadır. Kullanıcı dostu arayüzleri ile operasyon ve yönetim kademesi kendine ait ekranlar ile öğrenebilen raporlama sistemi ile kurum ihtiyaçlarında eksiksiz cevaplar sunmaktadır

UTESİS ne yapar?

- Uyarlanmış PERSİS modülü ile; personellerinizi; işe başlama, kendisine tanımlı/tanımsız iş istasyonunda kalma süresi, mola, yemek, izin, nedenlere bağlı iş bırakma ve benzeri bir çok parametreye göre tam zamanlı olarak takip eder. Roller oluşturarak personel ve yöneticiyi anında uyarı/bilgi sağlayabilmektedir.

- İş istasyonu bazlı anlık, saatlik, günlük vb bilgi ve raporlama alınabilir, istasyonlara veya ortak alana konulacak bilgi ekranlarından üretim/operasyon, ayrı bir ekrandan ise yöneticilere yönetimsel bilgi monitör edilebilir.

- Fire ürünler için istasyon, personel, kullanılan hammadde vb kriterlere dayalı nedene bağlı bilgi ve raporlama sunar. Kalite süreçlerinin iyileştirilmesinde etkin rol oynar.

- MRP modülü ile; reçeteler oluşturarak buna bağlı kaynak yönetimi yaparak hammadde/yarımamül minimum stok miktarını öğrenir. Minimum stoktan sonsuz stoka kadar ayrı seviyelerde yönetip raporlar. Kaynağınızın yeteceği üretim adedini belirler ve siparişiniz ile doğru orantılı hammadde/yarı mamül tedarik edilmesini önererek operasyon ve yönetime anlık bilgi gönderir. FİFO ve LİFO çalıştırılarak doğru kaynakların üretime alınması mümkündür.

- Belirlenen üretimlerin adet ve reçete kontrolünü yaparak tamamlanma zamanını takip eder. Üretim sürelerini operatör tarafından girmeden yapay zeka ile öğrenerek optimize eder. İstenilen bilgileri iş emri ve bilgi ekranları üzerinden operatörlere iletir.

- Uyarlanmış DEPSİS modülü ile; tedarikcileriniz bazlı hammadde ve/veya yarımamül ürünlerinizi ile üretimden çıkmış ürünlerinizi kayıt altına alır ve MRP ve LOTSİS ile konuşarak bilgi ve raporlama sağlar, depolama stok yönetimi sağlar..

- Uyarlanmış LOTSİS modülü ile sevkiyatınızı hızla ve güvenle yönetir.

Ve daha bir çok yetenek ile donatılmış UTESİS barkod & RFID üretim takip sistemi için lütfen iletişime geçiniz.

 

 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Hemen Bizi Arayın!