• Ankara: (312) 481 00 16 İstanbul: (216) 234 08 28
  • bilgi@btsector.com

MATASİS RFID MAĞAZA YÖNETİM SİSTEMİ

MATASİS RFID MAĞAZA YÖNETİM SİSTEMİ

Matasis mağazanıza personellerinizden ürünlerinize kadar uçtan uca takip, güvenlik ve yönetim çözümü sunmaktadır. Ürün depo yönetimi yanı sıra, kayıp kaçak ve güvenlik modülü, personel takip ve satış yönetimi ile kusursuz bir mağaza yönetimi sağlar.

Matasis ile edinebileceğiniz kazanımlardan başlıcaları;

- Depo yönetimi ile stok hareketleri mağaza dinamik yapısı ile entegre çalışır.

- Etkin raf yönetimi ile minimum raf stoku adeti bilgisi operatöre ve depo modülüne iletilerek rafın boş kalmasının önüne geçer.

- Raf ve depo sayım işlemi çok hızlı ve yüksek doğruluk oranı ile yapılır.

- Raf üzerinde istenmeyen adetlerde mükerrer ürün bulundurmaz,  sadece rafta olması istenilen ürünler için stok hareketi oluşturur. 

- RFID Gate sistemi ile mağaza kapısı güvenliği sağlanır.

- Müşteri sadakat kartları kullanılıyor ise RFID kartlar ile değiştirilerek özel müşterilerin mağazaya geldiğinde RFID gate sistem tanır, personel ve yönetime bilgi mesajı gönderilmesini sağlar.

- RFID sadakat kartı kullanan müşterilerin ne sıklıkla geldikleri, geldikleri dönemler, kaç defa geldi ve kaçında alışveriş yaptı, sezonsal dönemsel istatistikleri ve benzeri bir çok veri tutularak yönetimsel rapor halinde sunulur.

- Giyim ve Tekstil mağazaları için bilgi ekranı üzerinden müşterilerinize ürün bilgileri (stokta olan renkler, beden ölçüleri vb) ve ürün görsel ve videoları verilebilir.

- Giyim ve tekstil mağazaları için kabinlere yerleştirilen okuyucular ve bilgi ekranları ile denenen ürün ile birlikte kombin yapabileceği ürünlerin görselleri sunulur. 

- Personel takibi ile mağazanızda anlık pesonel kontrolü, mola süreleri, mağazanın hangi bölümlerinde çalıştıkları vb bir çok bilgi tutulur anlık izlenebilir.

- Satışı yapılan ürünlerin raf ve depo düşümleri otomatik yapılır, kapı sistemi için RFID etiketler yarı pasif hale getirilir. Bu sayede iade gelen ürünlerin RFID etiketleri tekrar canlandırılarak yeniden stok yapılabilir.

- Raf ömrü olan ürünler için FIFO çalıştırılabilir. FIFO için gerekli raf stok ayarlamalarını sistem otomatik yaparak raf ömrü daha uzun olan ürünlerin rafa çıkmasına engel olur.

- Tüm işlemler loglanarak raporlamak üzere kayıt altına alınır. Yönetici kullanıcı kritik durumlar için roller hazırlayarak bu durumlar gerçekleştiğinde veya bu durumlara yaklaşıldığında çeşitli seviyelerde bilgi ve alarm üretebilmektedir.

Ve daha bir çok ek yetenek ile donatılmış olan MATASİS için lütfen iletişime geçiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Hemen Bizi Arayın!