• Ankara: (312) 481 00 16 İstanbul: (216) 234 08 28
  • bilgi@btsector.com

ZİTASİS RFID / BT ZİYARETÇİ TAKİP SİSTEMİ

ZİTASİS RFID / BT ZİYARETÇİ TAKİP SİSTEMİ

RFID Personel takip sisteminin aktif çözümüdür. Bluetooth veya Aktif RFID teknolojileri kullanılarak gerçek zamanlı lokasyon belirleme ile özellikle kritik sayılabilecek konumda bulunan kuruluşlar için güvenlik unsurları da içermektedir. Çözümün temel kazanımları ise;

- Yeni TC Kimlik Kartları ile entegrasyonu yapılmıştır. Bu sayede ziyaretçi kayıt edilirken ziyaretçiden kimlik kartı istenmez, kayıtları el ile girilmez.

- Ziyaretçi TC Kimlik kartını okuyucuya yerleştirir ve 1 saniye sonra çıkarır. Kime geldiği bilgisi dışında kayıt işlemi tamamen otomatik yapılır ve TC Kimlik kartını geri alır, aktif ziyaretçi kartı kendisine verilir.

- Ziyaretçinize verilen kartlar genelde olarak klasik kartlara benzemektedir. Kartın yakada, cepte, çantada bulunması takip edilmesini etkilemez.

- Turnike, asansör, açılır kapılar ve benzeri geçiş kontrol sistemleriniz ile tam entegrasyon sağlanır. Bu entegrasyonların seviyelerine göre kriz anı için kapılar otomatik açılabilir veya kapatılabilir, asansörler belirli bir kata çekilebilir ve güvenlik geldikten sonra açılmasına izin verilebilir gibi bir çok rol atanabilir.

- Ziyaretçi rotası belirlenir, ziyaretçi rota dışına çıktığı veya bulunmaması gereken kritik alanlara yönlendiği zaman güvenlik birimlerine uyarı veya farklı seviyelerde alarm üretilir. 

- Bilgi ekranları eklenmesi ile ziyaretçinizin bulunduğu ekran üzerinden sistem otomatik mesaj verebilir. Örneğin: Sayın ..... ...... yanlış katta bulunuyorsunuz, lütfen şu kata şu no'lu odaya gidiniz. vb.

- Ziyaretçinin kurumunuzdaki konumu anlık olarak güvenlikte bulunan ekranlarınızdan, güvenlik ve kurum yöneticileri tarafında cep telefonlarınızdan, tabletlerden takip edilebilirsiniz. Çeşitli roller oluşturabilir (Şu kata veya şu odaya, şu koridora gelen misafir olduğunda beni uyar vb) bu rolleri diğer kullanılacılara atayabilirsiniz.

- Ziyaretçi görüşme yapmaya geldiği kişi veya birime geliş zamanı, içeride kalma süresi, yolda geçen zaman, çıkış süresi ve benzeri tüm data kayıt altına alınarak iş zekası uygulamasından geçirilir.

- Geniş kapsamlı esnek raporlamalar alınabilmektedir. Bu sayede kurum veya işetmenize gelen ziyaretçilerin tüm profili tutulur. Örneğin; Ocak ayı için firma ve çözüm tanıtımına gelen ziyaret sayısı ve bu ziyaretlere harcanan süreler, hangi birim ve hangi kişiler en çok ziyaret alıyor vb. vb. bir çok detaylı veri elde ederek analiz edilmesi, yönetimsel raporlar hazırlanması sağlanır.

Ve daha bir çok kazanımı olan ZİTASİS için lütfen iletişime geçiniz.

Nasıl Yardımcı Olabiliriz

Hemen Bizi Arayın!